Kariera w pomelody

Marketing

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Tworzenie grafik i banerów dla e-commerce
  • Stworzenie Identyfikacji Wizualnej
  • Wsparcie graficzne kanałów Social Media (YouTube, IG, FB)
  • Tworzenie prezentacji i katalogów
  • Dbanie o spójność wizerunkową
  • Tworzenie mailingów
  • Opracowanie graficzne materiałów dla dzieci wraz ze składem
  • Przygotowanie projektów do druku, wydruki próbek i inne zadania z branży wydawniczej

Czego oczekujemy:

  • dobra znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • znajomość Adobe Photoshop w zakresie podstawowej fotoedycji
  • wyczucie estetyczne,dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji oraz współpracy w zespole
  • Znajomość zasad typografii

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji, która jest pionierem na rynku w kategorii produktów dla dzieci i której misją jest upowszechnianie kultury za pomocą muzyki i sztuki.
  • świetny zespół oraz przyjacielską i otwartą atmosferę pracy
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • biuro w centrum Krakowa
  • pakiet benefitów pracowniczych

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz portfolio na adres join@pomelody.com

  • przygotowanie i realizacja dorocznego planu komunikacji i PR
  • opracowanie zasad i treści poszczególnych elementów komunikacji i PR
  • przygotowywanie i rozliczanie budżetu rocznego i budżetów zadaniowych w zakresie PR
  • określanie strategicznych tematów i projektów do promocji
  • tworzenie okazji i budowanie bazy kontaktów prasowych i branżowych
  • prowadzenie promocji działań spółki w grupach docelowych, w poszczególnych kanałach: media branżowe (PR),
  • social media – koordynacja i wzmacnianie promocji wybranych projektów,
  • wydarzenia branżowe – wyszukiwanie i rekomendowanie wydarzeń branżowych, na których możliwa jest promocja działań/projektów spółki,
  • Reprezentowanie firmy na ww. wydarzeniach (także wraz z osobami merytorycznymi w danym obszarze),
  • pozycjonowanie ekspertów wewnętrznych w branży (udział w wydarzeniach, artykuły i wywiady w mediach, zasiadanie w radach programowych, reprezentowanie w stowarzyszeniach branżowych etc).

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość kanałów marketingu i PR (online i offline)
  • doświadczenie w planowaniu i realizacji budżetu marketingowego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność redagowania treści marketingowych
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • znajomość trendów i najlepszych praktyk w komunikacji
  • biegłość w obsłudze MS Office.

Oferujemy:

Magazyn

– kierowanie pracą zespołu
– organizacja pracy magazynu
– nadzór nad jakością wykonywanych prac i ich terminowością
– prowadzenie dokumentacji magazynowej
– bieżąca kontrola stanów magazynowych

– doświadczenie w pracy w magazynie
– umiejętność planowania i koordynowania prac
– komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem
– umiejętność pracy pod presją czasu
– praktyczna znajomość pakietu MS Office, Base Linker

Oferujemy:
– możliwość rozwoju i awansu w firmie, której misją jest tworzenie wartościowego kontentu edukacyjnego dla dzieci
– świetny zespół oraz przyjacielską i otwartą atmosferę pracy
– umowę o pracę lub kontrakt B2B
-pakiet benefitów pracowniczych

Obsługa klienta / Administracja

Twój koszyk

Nie ma produktów w Twoim koszyku